Diskuzní fórum

iMilan
Autor

Odměna za hraní

11 črc 2020, 11:01

Odměna za hraní

Zdravím napadl mě nápad, že by za hraní na village hráči dostávaly odměny v podobě toho, že by v podstatě jen hrály na serveru, a nejvíc top hráči na konci měsíce by dostaly nějakou finanční odměnu + k tomu bych přidal i příkaz /overtime nebo /ot na to aby si hráči mohly podívat jak na tom jsou, a kolik hodin mají ještě nahrát.

To je ode mě vše přeji hezký zbytek dne.

TooM

Re: Odměna za hraní

11 črc 2020, 11:19

Nápad se mi líbí, podle počtu nahraných hodin v kuse bych dával odměnu ( Pro příklad: Hráč odehraje 1 hodinu bez AFK - Dostane 5k$, když odehraje 2h bez AFK - Dostane 10k). Ale k tomu bych udělal lepší AFK systém, s momentálním AFK systémem by se to dalo farmit. :D

Daemino

11 črc 2020, 13:15

Ak by to chceli oklamať zatažením kláves, šup ban. :D

Ref
Administrátor

11 črc 2020, 19:10

Nápad se mi líbí, podle počtu nahraných hodin v kuse bych dával odměnu ( Pro příklad: Hráč odehraje 1 hodinu bez AFK - Dostane 5k$, když odehraje 2h bez AFK - Dostane 10k). Ale k tomu bych udělal lepší AFK systém, s momentálním AFK systémem by se to dalo farmit. :D

To je samozřejmě v plánu.

Zdravím napadl mě nápad, že by za hraní na village hráči dostávaly odměny v podobě toho, že by v podstatě jen hrály na serveru, a nejvíc top hráči na konci měsíce by dostaly nějakou finanční odměnu + k tomu bych přidal i příkaz /overtime nebo /ot na to aby si hráči mohly podívat jak na tom jsou, a kolik hodin mají ještě nahrát.

To není vůbec špatný nápad jen by nebylo na škodu zkusit vymyslet jak by to mělo přesně fungovat klidně ve spolupráci s ostatními hráči a podrobněji to popsat v návrhu což samozřejmě není nutnost ale pro mě je to + ;)

iMilan
Autor

11 črc 2020, 22:37

Ref, myslím to tak, že v podstatě se bude každý den počítat aktivita, a na konci měsíce v podstatě kdo bude mít nejvíce hodin dostane nějakou částku, buď top 5 hráčů, a nebo jen jeden hráč to už je na tobě. Podstatě buď to bude dávat ty peníze automaticky, a nebo admin rovnou bude posílat.

Snad to tak nějak chápe mám něco popité. :roll: